Zapisy do przedszkola

zasady zapisów
  harmonogram

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich rozpoczyna się na przełomie lutego i marca i jest prowadzona z wykorzystaniem Elektronicznego Systemu Ewidencji Podań.
Wszelkie informacje będą dostępne na stronie: www.edukacja.warszawa.pl,  w zakładce: "Dla ucznia i rodzica" -> REKRUTACJA -> Przedszkolaki

Rodzice, którzy korzystają z komputera z dostępem do Internetu:

• wprowadzają dane dziecka do Systemu,
    • drukują wypełniony formularz zgłoszenia, a następnie, po podpisaniu, składają go w przedszkolu pierwszego wyboru (wskazanym na pierwszym miejscu listy preferencji)

Rodzice, którzy nie korzystają z komputera z dostępem do Internetu:

• pobierają formularz zgłoszenia w dowolnym przedszkolu,
    • wypełniają go odręcznie i składają – po podpisaniu – w przedszkolu pierwszego wyboru (wskazanym na pierwszym miejscu listy preferencji)
    • informacje zawarte w formularzu wprowadza do Systemu dyrektor tego przedszkola lub wskazany przez niego pracownik.

Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola:

• podpisują oboje rodzice/prawni opiekunowie dziecka,
    • podpisy złożone na formularzu są potwierdzeniem zgodności informacji zawartych w formularzu ze stanem faktycznym.

Rodzice okazują dokumenty potwierdzające numer PESEL dziecka oraz potwierdzające spełnianie kryteriów kwalifikacyjnych zaznaczonych w formularzu.