ubezpieczenie

• Informacja dla Rodziców dzieci z grup najstarszych:
    Ze względu na trwający remont w budynku przedszkola dzieci z gr "Słoneczka"
    i gr Żabki" mają przygotowane sale w lokalizacjach zastępczych do czasu zakończenia remontu (szacowany termin koniec października).

Gr. Słoneczka - razem z nauczycielami będą w budynku przedszkola na
    ul. Bieniewickiej 32

Gr. Żabki  - razem z nauczycielami będą w budynku szkoły podstawowej
    w al. Wojska Polskiego 1 (dawne gimnazjum)

Dwupiętrowy budynek przedszkola znajduje się w pięknie położonej, cichej, pełnej zieleni części Żoliborza. Usytuowanie pozwala również na szybkie dotarcie do przedszkola z innych dzielnic Warszawy. Stacja metra znajduje się w bliskiej odległości (10 minut pieszo).
Do budynku bezpośrednio przylega ogród przedszkolny, w którym dzieci spędzają czas na zabawach, zarówno latem jak i zimą. Ogród jest wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw dziecięcych na świeżym powietrzu. Wszystkie sale dydaktyczne wyposażone są w sprzęty dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości dzieci.
W budynku jest miejsce dla 150 dzieci, które podzielone są na grupy po 25 osób, w zależności od wieku.

„Motylki”

– grupa I, dzieci 3 letnie

Biedronki

– grupa  II, dzieci 3 letnie

„Tygryski”

- grupa III, dzieci 4 letnie

„Misie”

– grupa IV, dzieci 5 letnie

„Słoneczka"

– grupa  V, dzieci 6 letnie - tymczasowo (przez okres remontu)
w budynku Przedszkola Integracyjnego nr 247 ul. Bieniewicka 32

„Żabki”

grupa VI, dzieci 6 letnie - tymczasowo (przez okres remontu)
w budynku Szkoły Podstawowej nr 392 Al. Wojska Polskiego 1A (dawne gimnazjum)

W naszym przedszkolu wszyscy przestrzegamy Konwencji o Prawach Dziecka.

Przedszkole czynne jest od 7.00 do 17.30
Dzieci prosimy przyprowadzać do godziny 9.00

Jeżeli z jakiegoś powodu w danym dniu dziecko miałoby przyjść do przedszkola po godzinie 9.00 prosimy koniecznie ten fakt zgłosić telefonicznie do godziny 9.00.

Jeżeli dziecka nie będzie w przedszkolu prosimy do godziny 9.00. poinformować telefoniczne lub mailem na wybrany adres:

https://iprzedszkole.progman.pl; aprzegalinska@edu.um.warszawa.pl; przedszkole109@vp.pl;

lub z wyprzedzeniem wpisać tę informację do zeszytu znajdującego się w szatni.
Ta informacja jest niezbędna do zaplanowania przygotowania posiłków na dany dzień.