Misja i wizja

Informacje ogólne o przedszkolu

WIZJĄ naszego przedszkola jest ciepła i rodzinna atmosfera, w nim pogodne Dziecko zaciekawione otaczającym światem, czerpiące radość z odkrywania, eksperymentowania i poszukiwania.
MISJA to przedszkole, które stwarza sytuacje do wszechstronnego rozwoju w radosnej atmosferze. Traktując każde dziecko indywidualnie i podmiotowo nasze działania zmierzają do tego, aby każde dziecko czuło się akceptowane i szczęśliwe. Nasze działania, jako zespołu pedagogicznego zmierzają do przygotowania dziecka do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami i pokonywaniem napotkanych trudności.

Nasze Przedszkole jest otwarte na potrzeby dzieci i rodziców. Promujemy kreatywność, indywidualność i aktywność twórczą oraz rozwijanie postaw społecznych integrując środowisko lokalne.